II zjazd Akademii Samorządu 2021. Media społecznościowe, transport i rozwój NGO’sów

Drugi zjazd Akademii Samorządu 2021 odbył się w dniach 18-20 czerwca br. Nie obyło się bez ciekawych wykładów i posiadających dużą wiedzę prelegentów. Tym razem wiodącymi tematami stały się kwestie związane z funkcjonowaniem kolejnictwa w Polsce, skutecznością działań organizacji pozarządowych, promowaniem w mediach społecznościowych oraz skutecznym prowadzeniem kampanii wyborczej na etapie samorządowym. Uczestnicy wzięli również […]