22 czerwca 2021

II zjazd Akademii Samorządu 2021. Media społecznościowe, transport i rozwój NGO'sów

Dialog młodych z decydentami w transporcie, media społecznościowe kiedyś i dzisiaj oraz rozwój NGO, czyli II zjazd nowej edycji Akademii Samorządu!

Czytaj całość
1 czerwca 2021

Wraca Akademia Samorządu 2020, inauguracja AS 2021!

Długi czas oczekiwania i zmagań z pandemią wreszcie za nami. Dwa ostatnie weekendy to powrót naszych projektów. Najpierw V zjazd Akademii Samorządu- edycja 2020, a tydzień później inauguracyjne spotkanie „ASa” 2021.

Czytaj całość
9 listopada 2020

Koronawirus wymusza zawieszenie zajęć Akademii

Niestety, poza szeregiem dotkliwych konsekwencji jakie wiążą się z pandemią koronawirusa, ma on też swoje następstwa dla naszego projektu. W wyniku pandemii i wprowadzeniu w związku z nią ograniczeń nie możemy przeprowadzić listopadowego zjazdu ASa.

Czytaj całość
19 października 2020

IV zjazd Akademii Samorządu. Od globalnych wyzwań do lokalnych potrzeb, sport językiem porozumienia, NGOs-y…

W trudnych okolicznościach związanych z pandemią rozpoczynamy IV zjazd Akademii Samorządu, który potrwa od dzisiaj 16 października do niedzieli, 18 października.

Czytaj całość
19 września 2020

III zjazd Akademii Samorządu. Wokół gospodarki, młodzieży i edukacji

Trzeci kolejny już zjazd Akademii Samorządu odbywa się w dniach 18-20 września br. Tym razem zdominowały go tematy związane z gospodarką, młodzieżą, edukacją i cyberbezpieczeństwem. Wśród gości znaleźli się m.in przedstawiciele młodego pokolenia w...

Czytaj całość
22 sierpnia 2020

O wykorzystaniu potencjału młodzieży, kulturze i edukacji na II Zjeździe Akademii Samorządu

Od wczoraj tj. piątku 21. sierpnia w podwarszawskich Falentach trwa II zjazd Akademii Samorządu. Podobnie jak podczas lipcowego zjazdu również i tym razem młodzież spotka się nie tylko z ekspertami i specjalistami, ale w ramach wymiany zdań skonfr...

Czytaj całość